OBJEDNEJTE SE 

Chcete využít karetní konstelace? Stačí, když mi napíšete mail. Popište situaci, kterou řešíte a vyberte jednu z následujících možností. Je jen na vás, jestli preferujete výklad "na dálku" nebo se chcete potkat osobně. Já vám v reakci na váš mail napíšu všechny podrobnosti a domluvíme se na dalších krocích.

prostorprozivot@gmail.com


1. Karetní konstelace

Udělám pro vás karetní konstelaci na míru. Vše probíhá online formou. V mailu mi popíšete, jaký problém řešíte, případně s čím si nevíte rady. Já následně udělám výklad. Dostanete ode mě konkrétní vhled do situace, fotku karet a podrobné vysvětlení celé situace.


Cena: 1.200 Kč2. Konzultace

Jde o rozšíření základní varianty. Vše probíhá stejně, jako v prvním případě. Rozdíl je v tom, že výsledný vhled probereme spolu. Ať už naživo nebo formou online setkání (Zoom, Skype, Google Meets). Je zde prostor doptat se a doplnit výklad o další vhled, který s ním souvisí.


Cena: 1.800 Kč3. Svíčka se vzkazem

Ručně vyrábím svíčky ze sójového vosku a přidávám do nich terapeutické vůně. Každá svíčka je unikát. Karetní konstelace mi pomohou vybrat vhodné vůně pro daného člověka. Se svíčkou posílám ještě krásnou kartu a také krátký vhled. Ideální i jako dárek.


Cena: 650 Kč - 200ml  /  880 Kč - 300ml


Pokud si nejste jistí nebo máte jakýkoliv dotaz, napište mi. Ráda vám vše podrobněji vysvětlím a celým procesem karetních konstelací vás provedu. Ozvěte se mi na mail. Budu se těšit!

prostorprozivot@gmail.com